Waterhole

Torsdag 13 februar
08:00 - 09:30
Sted
USN, Papirbredden 1, Grønland 58 Pris
Gratis
Påmelding
Påmeldingsfrist: 11. februar 2025
Waterhole
Velkommen til et frokostmøte til ettertanke og inspirasjon, der vi får møte Line og Richard Grønlie – et ektepar som har kjempet seg tilbake fra bunnløs fortvilelse til et liv fylt med håp, mening og nye muligheter.
Line og Richard Grønlie har slitt med rus i mange år. De er gift og har tre barn. Etter et tilbakefall mistet de både jobb, hus og barn – de levde på gaten og hadde gitt opp livet. Sommeren 2018 ble de sett og hørt og fikk hjelp. Da kunne hele Norge se dem delta i tv-serien «Petter Uteligger – Idretten skaper sjanser».
Paret vil fortelle om hvordan de blant annet har brukt terapi, trening og yoga for å bli rusfri og komme seg tilbake til samfunnet. De snakker om viktigheten av å bygge «mentale muskler» og å sette seg mål.
Velkommen til Waterhole! Påmelding nødvendig. Frokosten spanderes av Waterholes samarbeidspartnere. Serveres i foajeen på USN kl 8:00-8:25, før vi går i samlet flokk til auditoriet.
Du møter ...

Line og Richard Grønlie
