DameDRIV 2026 - Mangfold og verdiskaping

DameDRIV 2026 - Mangfold og verdiskaping
Fredag 07. august
13:00
Pris
Medlemspris 620 kr
Ordinær pris 720 kr
Meld meg på

DameDRIV 2026 - Mangfold og verdiskaping

Kvinnekonferansen DameDRIV gjentar suksessen fra 2025. 

Årets tema: Mangfold og verdiskaping
 
----------
  

Bli med på DameDRIV 2026 - en inspirerende konferanse fylt med energi, innsikt og sterke historier. Her møter du engasjerende foredragsholdere, nye perspektiver på ledelse og entreprenørskap, og mennesker som deler erfaringer om mot, drivkraft og muligheter.

Gjennom inspirerende innlegg, blant annet fra Birgit Skarstein, samt sofaprat, faglig påfyll og gode møteplasser, legger vi til rette for både inspirasjon og nettverksbygging.

Dette får du:
 

  • En konferanse med inspirerende foredrag
  • Velkomstdrink
  • Sabrura-buffet
  • Mingling og nettverksbygging
  • Inngang til Martnasfredag på Steinkjermartnan inkl. i billetten

Er du medlem i nettverket Fredrikke Marie, får du billetten til medlemspris. Ta kontakt med oss for å få tilsendt rabattkoden. 
Foredragsholder

Birgit Skarstein

Tidligere paralympisk idrettsutøver, sosial entreprenør, forfatter og forkjemper for et inkluderende samfunn, tolv VM-medaljer, Young Global Leader i World Economic Forum, programleder, MOT-og Right to play ambassadør, forfatter og har en rekke priser – blant annet Tildelt Norske Kvinners Sanitetsforenings hederspris, «Fredrikkeprisen», hedersstipend for tæl fra Sparebank 1 SMN og Trønder-Avisas Ærespris for 2017

Ingvild Agerup-Faxvaag

En erfaren næringslivsleder med sterk stemme i arbeidet for økt likestilling og mangfold i norsk næringsliv. Med bakgrunn fra blant annet Nordea, Tietoevry og GSGroup – fra trainee til toppledelse og styreverv – deler hun innsikt i hva som faktisk hemmer og fremmer likestilling i organisasjoner. Gjennom egne erfaringer som leder, styremedlem og trebarnsmor setter hun søkelys på hvordan moderne ledelse, inkluderende arbeidsplasser og bedre strukturer bidrar til både økt verdiskaping og bærekraftige karriereløp. Hun gir konkrete råd til ledere og medarbeidere om hvordan man kan kombinere ambisjoner, familieliv og karriere – og samtidig styrke organisasjoners konkurransekraft. Hun er forfatter av boken Karrieremamma (2024).

Maria Myhr Haugnes

Odelsveitj, solomor, gründer,styrer, spesialpedag, utviklingskoordinator og barnebokforfatter

Cecilie Røli

Sykepleier, økobonde, leder, gründer og frivillig engasjert

Monica Tanem

Jurist, avdelingsleder for juridisk avdeling ved Ila fengsel og forvaringsanstalt og interiørblogger.

Kami Vesterdal

Sanger, låtskriver, stand-up komiker

Bente Asp

Lærer, leder SkiNM, coach, veileder, medarbeiderutvikling, coach, teamutvikler og organisasjonsutvikler

Ely Navarro

Kulturkonsulent, sosialantropolog, innvandrer og leder mangfoldsatsningen i Stiftelsen Hilmar festivalen

Monica Susegg

Moderator
Sjefsredaktør Steinkjer-avisa

Gunnhild Tettli

Konferansier
Leder kulturkvartalet

Sparebank 1 SMN

Faglig innhold