Frokostmøte med Bjerkan Stav Advokatfirma
Fredag 29. august
08:30 - 10:00
Sted
| Søren R Thornæs veg 10 |
Pris
| Medlemspris | 0 kr |
| Ordinær pris | 150 kr |
| Priser er eks MVA | |
Påmelding
| Påmeldingsfrist: | 29.08.2025 |
Kan du bli personlig ansvarlig – og hvor går egentlig grensen for ansvaret ditt? Vi tar en prat om hva du bør være oppmerksom på som styremedlem.
Vi ser også nærmere på akjsonæravtaler: Hva er de, hvorfor inngås de - og er det nødvendig å gå mot et amerikansk system med lange avtaler som bestemmer hvordan et selskap skal styres?
Om foredragsholderne:
Advokat Ronald Eriksen Brevik arbeider hovedsakelig med saker innen konkurs- og insolvensrett, arv og skifte, og erstatningsrett. Han har lang erfaring som bostyrer både i konkurs- og dødsbo. Advokat Brevik har omfattende erfaring med tvisteløsning og prosedyre innen styre- og profesjonsansvar, trygderett, arv og skifte.
Advokat John Aksel Stav arbeider hovedsakelig med selskapsrett, fast eiendom, insolvens og restrukturering. Han arbeider jevnlig med transaksjoner knyttet til næringseiendom og bistår både kjøpere og selgere i prosessen. Videre arbeider han med sikring av pengekrav, restrukturering og rådgivning til styremedlemmer i forbindelse med vurdering av oppbud.
Programmet starter 08:30
Frokost serveres i kantina på Namdalshagen fra kl 07:30
Arrangementet er gratis for medlemmer.
Pris ikke-medlem: 150,-
Deltakere
Birger Pedersen AS
Jostein Røsnes
Arvid Melhus
Sign AS
Håvard Davidsen
GRONG SPAREBANK
Jonas Vie
Hero Mottaksenter
Anja Brasøygård
HUBER TECHNOLOGY NORDIC AB NUF
Elvis Settnøy
MESTER BYGG AS
Bjarne Holmsen
Bjørnar Blengsli
MN-VEKST AS
Siri Selnes Flosand
INAM AS
Knut Gartland
Lars Petter Langås
Trio Media AS
Lene Aasbø
Økonomihuset Magnussen AS
M AAKERVIK AS
Arne Westum
Geir Pedersen
NEPTUN SALMO AS
Anders Bjørkli
MATRA AS
BS ENTREPRENØR AS
Rune Petter Stene
CACTUS AS
Hans Martin Flasnes
BLOM ARKITEKTER AS
A-B CONSULTING AS
Marit Brøndbo
Julie Arnø
BJERKAN STAV ADVOKATFIRMA AS
KYSTHOTELLET RØRVIK AS
AT Portsystemer AS
Solveig Monsen
JARASGRUPPEN AS
Tom Cato Aune
SPARXWEAR AS
Conrad Henriksen
EFRI HALFA AS
Stortinget
Per Olav Tyldum
Seierstad Servicebygg AS
Andre deltakere
Sondre Aavatsmark