Årets TV-aksjon går til Atlas-alliansen og skal åpne dører for funksjonshemmede som lever i krig og fattigdom. Sammen skal vi gi 200 000 mennesker nødhjelp, utdanning og muligheten til et bedre liv.
Den 13. oktober inviterer vi næringslivet i Asker til en sosial og givende ettermiddag, hvor formålet er å samle inn penger til årets TV-aksjon. Arrangementet starter med en hyggelig lunsj, før vi får en innføring i årets TV-aksjon. Deretter bruker vi omtrent én time på ringedugnad – sammen med blant andre ordfører Lene Conradi.
Slik fungerer det:
- Du får ringelister fra TV-aksjonen.
- Du kan også ringe egne kontakter, men husk å melde inn navn på forhånd (innen påmeldingsfristen) for å sikre at ingen blir kontaktet flere ganger.
- Vi lover god stemning, høyt tempo, god lunsj og noen timers meningsfylt arbeid!
Inviter gjerne kollegaer og forretningsforbindelser – send dem denne invitasjonen, eller tips oss om navn.
Spørsmål? Kontakt nina@askern.no eller trude.boleng@tvaksjonen.no.