Frokostseminar: Suksess gjennom mennesker – hvorfor HR er viktig
Tirsdag 18. mars
08:30 - 10:00
Sted
| RE Gründerhus, Torvveien 19, 1383 Asker, Norge |
Pris
| Medlemspris | 0 kr |
| Ordinær pris | 500 kr |
Påmelding
| Påmeldingsfrist: | 17.03.2025 |
På dette seminaret ser vi nærmere på hvordan HR skaper verdi, styrker organisasjonen og bidrar til langsiktig vekst gjennom innsikt, refleksjoner og praktiske eksempler. Foredragsholderne tar for seg sentrale temaer som ansattreisen, HRs rolle i GDPR, betydningen av HR i ESG-arbeidet og hvordan teknologi kan effektivisere og forbedre HR-prosessene. Gjennom konkrete caser viser vi hvordan HR kan være en sentral rolle i å styrke og skape en mer bærekraftig organisasjon.
Velkommen til en inspirerende start på dagen! Dørene åpner kl. 08:30 for frokost og mingling, før den faglige delen starter kl. 09:00. Benytt anledningen til å styrke din HR-kompetanse og bygg nye relasjoner.
Kurset er gratis for medlemmer av Asker Næringsforening og for alle som har kontorplass på RE Gründerhus. Påmeldingen er bindende. Gi beskjed dersom du ikke har anledning til å delta, da flere av våre frokostmøter blir fullbooket og har venteliste.
Program
08:30 - 09:00
Frokost og mingling
09:00 - 10:00
Inspirasjonsforedrag
Foredragsholder
Lene Proll Lien
Senior HR Rådgiver
Jonas Berg
HR Rådgiver